Hakkımızda

Pınar Elektrik diğer kaliteli firmaları da bünyesinde barındıran birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden sadece birisidir. Konya elektrik elektronik alanına yenilik getirerek sizlere aradığınız kaliteli hizmeti sunuyoruz. Alanında uzman tecrübelerle sizlere güvenilir hizmeti veriyoruz. Gerekli önlemleri alarak çalışma alanlarımızı temiz bırakarak ayrılıyoruz. Hizmetimiz sonrası memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Kaliteli malzeme kullanarak yaptığımız hizmetlerin uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Ekip arkadaşlarımız sizlere içtenlikle yardımcı olarak en küçük sorunlarınıza dahi kısa sürede çözüm getireceklerdir. Bizlere ulaştığınız an hemen sizlere doğru hareket ederek sizleri bekletmeden elektrik ihtiyaçlarınıza çözüm getireceğiz.

Elektrik gerektiren tüm işlemlerinizi Pınar Elektrik olarak karşılıyoruz. Binalarınızın elektrik tesisat sistemleri dikkatli bir şekilde yapılacaktır. Elektrik alanının dahil olduğu tüm sistemlerinizin kurulum ve montajları kaliteli malzemelerle yapılacaktır. Yine bu sistemlerinizin bakım ve tadilatları büyük bir hassasiyetle yapılarak sizlere sağlam bir şekilde kullanımınıza sunulacaktır.

Binalarınızın tüm aydınlatma sistemleri sizlerin istekleri doğrultusunda şekillendirilerek yapılacaktır. Banyo, salon, merdiven veya diğer alanlarınızın aydınlatma sistemleri kısa sürede yapılacaktır. Farklı model ve renklerde yaparak sizlere yeni ortamlar oluşturuyoruz. Sizlerin tarzını yansıtarak yaptığımız işlerimizle sizlere konforlu mekanlar sunuyoruz.

Hizmetimizden memnun kalmanız için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yenilikleri yakından takip ederek sizlere ihtiyacınız olan çözüm yollarını getirmek için çalışacağız. Aradığınız kaliteli ve güvenilir hizmeti sizlere sunarak alanında örnek firma olmaya devam edeceğiz. Hizmet almak için bizleri aramayı unutmayınız.

 

Yorumlar

ilk arayışta ayni gün saatinde gelen tek elektirikci ben cok memnun kaldım emeğinize sağlık.

Ayşe Ş.

5 Yıldız

Harika Bi işletme mükemmel ötesi bir ekip

Hakan M.

5 Yıldız

Merve K.

 Yıldız